Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Історико-психологічні аспекти кольорознавства

дата публікації: . Надруковано у: Малювання

Автор розробки: Гончарова-Тисляцька Анна Юріївна


Запропонований посібник є добіркою історико - психологічних аспектів кольорознавства, його розвитку, як науки та цілісною системою послідовного усвідомлення зв’язків кольору з життям в процесі вивчення цих зв’язків.

Посібник розроблено на допомогу керівникам гуртків, які займаються проблемами вивчення практичного кольорознавства та безпосередньо, просторовими властивостями кольору в середовищі. Подані у виданні теми та вправи дають можливість керівникам гуртків отримати практичні навички з підбору потрібного кольорового колориту, та свідомого використання його в організації кольорового середовища.

Методичний посібник присвячено науково-теоретичному обґрунтуванні змісту дисципліни «Кольорознавство». Головне увага приділяється основним принципам гармонізації кольору, виділено основні закономірності сприйняття кольору, виявлено його специфіка і визначено взаємозв'язок з практичним застосуванням колористичних знань. Крім того, в ньому містяться схеми  та приклади завдань, що відображають основні положення теоретичної частини.

Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(Історико-психологічні аспекти кольорознавства.doc)Історико-психологічні аспекти кольорознавства.doc 297 kB2016-11-26 14:022016-11-26 14:02
Добавить комментарий
  • Комментарии не найдены

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.