Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Виховання творчих здібностей

дата публікації: . Надруковано у: Музичне виховання

Автор розробки: Сергеева О.І.


Дана робота розглядає питання розвитку музичних здібностей учнів класу скрипки.
Професійне вчення музиці, на відміну від системи загальної освіти, виявляє приклад стійкості традиції, постійність. Необхідність перетворень тут не так очевидна через специфіку - індивідуальну форму спілкування вчителя і учня, що дає безконечні можливості творчості. Завдання музичних шкіл полягає не тільки в підготовці учнів до надходження в професійні музичні учбові заклади, але і у вихованні активних пропагандистів музично-теоретичних знань - учасників художньої самодіяльності, в збільшенні армії любителів музики, грамотних слухачів наших концертних аудиторій, у формуванні людей, життя яких збагатиться великим даром - умінням слухати і розуміти музику.
Д.Ф.Ойстрах сказав: "Фундамент скрипаля - музична основа закладається в початковому навчанні". Тому одним з найважливіших завдань педагога є створення у початківця передумов розвиту віртуозної техніки. І закладаються ці передумови буквально з першою дотику дитини до інструменту.
Добавить комментарий

Люди, участвующие в этой беседе

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.