Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Економіка. Методичні рекомендації з навчальної дисципліни

дата публікації: . Надруковано у: Экономіка


Автор розробки: Глізнєцова Ліана Олексіївна


Укладач: Глізнєцова Ліана Олексіївна – викладач соціально-економічних дисциплін, „спеціаліст першої категорії”. Рецензент: Шепета Світлана Володимирівна – викладач економічних дисциплін, «спеціаліст вищої категорії», викладач – методист.

Пропонований збірник допомагає студентам засвоїти лекційний матеріал та закріпити знання з дисципліни «Економіка». До кожної теми пропонується теоретичний матеріал, завдання, вправи та питання для самоконтролю, спрямовані на активізацію знань та умінь, розвиток логічного мислення, контролю знань студентів.

Методичні рекомендації можуть бути використанні для вивчення лекційного курсу з дисципліни «Економіка». Рекомендовано цикловою комісією гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Протокол № 4 від «10» листопада 2015 р.

Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(методичні вказівки до економіки-2.doc)методичні вказівки до економіки-2.doc 1317 kB2016-08-29 16:522016-08-29 16:52
Добавить комментарий
  • Комментарии не найдены

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.