Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Розробки користувачів (917)

КАЛЕНДАРНО – ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ 10 КЛАС Профільний рівень Суспільно-гуманітарний напрям, історичний профіль

Календарно-тематичне планування складено згідно з програмою затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016р. №826
Докладно ...

Різнорівневі завдання для тематичного контролю

Завдання для тематичного контролю знань учнів у 6 класі призначені для вдосконалення й оптимізації системи контролю за станом засвоєння навчального матеріалу з географії. Дані завдання диференційовані за рівнями складності і подані у двох варіантах. Максимальна сумарна оцінка становить 12 балів.
Докладно ...

Shopping

Розробка уроку "Покупки" для учнів 3-4 класів. Учні даної категорії ознайомлюються з грошовими одиницями Великобританії і практикуються вживати граматичну структуру how much is it? (how much are they?) у мовленні. Урок містить відео вкладення та посилання на online гру "How much"
Докладно ...
Подписатися на цей канал RSS

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.