Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Використання традиційних та інноваційних технологій в сучасному дошкільному навчальному закладі

дата публікації: . Надруковано у: Освіта у дитячому садку

Автор розробки: Тищенко Вікторія Сергіївна


Головною тезою, вихідним науковим положенням, на якому базується процес оновлення змісту дошкільної освіти України, є визнання пріоритету розвитку особистості дитини, цінності й сенсу її буття, професійному зростанню педагогів. Саме ці засади покладені в основу модернізації, гуманізації дошкільної освіти.
Оновлення структури і змісту дошкільної освіти, гуманізація її цілей і принципів висувають підвищені вимоги до професійних та особистісних якостей сучасного педагога. Важливим аспектом педагогічної діяльності є використання та впровадження інноваційних технологій, поглиблене самопізнання, педагогічна рефлексія, здатність творчо змінюватися відповідно часу та власному потенціалу, відкритість інноваціям, гнучкість, спроможність навчатися впродовж життя, що дозволяє стимулювати процеси набуття професійної компетентності педагогів, змінюють професійно-особистісну позицію, санкціонують стабільне професійне зростання.
Методична робота, яка проводиться в дошкільному навчальному закладі спонукає вихователів до роботи над підвищенням свого фахового рівня, сприяє збагаченню їх педагогічного досвіду. Методична служба має так організувати роботу, щоб вихователь міг не лише поповнювати свої фахові знання, а й впроваджувати їх у практику, широко використовуючи інноваційні технології та ін
Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(Використання традиційних та інноваційних технологій  в сучасному дошкільному навчальному закладі.docx)Використання традиційних та інноваційних технологій в сучасному дошкільному навВикористання традиційних та інноваційних технологій в сучасному дошкільному навчальному закладі Методична робота в сучасному дошкільному закладі – це цілісна система взаємопов’язаних заходів, яка ґрунтується на досягненнях психолого-педагогічної науки, п713 kB2017-02-24 17:472017-02-24 17:47
Добавить комментарий
  • Комментарии не найдены

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.