Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Відео до уроку з трудового навчання «Традиції трудового виховання в Україні», на основі інсценізації української народної казки «Хто не робить, той не їсть».

дата публікації: . Надруковано у: Конкурс "Відео до уроку"

Автор розробки: Дубовик Інна Валентинівна


Метою даного відеоматеріалу є ознайомлення учнів п’ятих класів спеціальної школи із звичаями та традиціями українців на прикладі виховання трудом в українській народній казці «Хто не робить, той не їсть».
Інсценізація казкового матеріалу у доступній формі допомагає не тільки наочно візуалізувати сюжет, передати характер персонажів, але і сприяє вихованню у дітей поваги до праці та працьовитих людей, бажання трудитися; поширює поняття про те, що сумлінна, наполеглива праця є запорукою щасливого життя; викликає негативне ставлення до ледарів.
Запропоноване відео доцільно використовувати на уроках трудового навчання та під час проведення позакласних заходів з трудового виховання.
Вкладення:
ПосиланняОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Доступ за посиланням (https://youtu.be/t9XDr7DDAxU)http://youtu.be/t9XDr7DDAxU 0 kB2017-01-19 19:572017-01-19 19:57
Добавить комментарий

Люди, участвующие в этой беседе

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.