Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Фотосинтез. Значення фотосинтезу

дата публікації: . Надруковано у: Конкурс "Скрайбинг"

 

Скрайб-презентація до уроку біології в 10 класі  з теми «Фотосинтез. Значення фотосинтезу».  Запропонована презентація використовується на етапі вивчення нового матеріалу. 
Чому саме скрайбінг?
-         Процес фотосинтезу складний за своєю природою, а тому і зрозуміти учням його механізм надзвичайно важко. Використання скрайбінгу  допоможе учням детальніше розібратися з особливостями складного механізму фотосинтезу;
-         Використання презентації  дозволяє дещо візуалізувати процес, що відбувається на клітинному рівні організації живого, а тому недоступний учням для безпосереднього сприймання та спостереження; 
-         Складність навчального матеріалу, насиченість науковою термінологією знижує пізнавальний інтерес до його засвоєння, а використання скрайб-презентації перетворює статичний зміст навчання  у захоплюючий та динамічнийТаким чином відбувається якісне засвоєння основних аспектів теми, при цьому створюється цілісне уявлення про фізіологічний  процес.
 

 

Добавить комментарий

Люди, участвующие в этой беседе

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.