Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Гра з фізики " Як стати відмінником"

дата публікації: . Надруковано у: Конкурс "Інтерактивна презентація"Автор розробки: Касьянова Олена Юріївна


Позаурочний захід з фізики «Як стати відмінником» розрахований на учнів 8-9 класів. Гра оформлена у вигляді телевізійної передачі " Як стати мільйонером".

Правила гри:

Кожен учень обирає для себе картку з номером. Вибір першого учасника здійснює журі, обираючи чорну коробочку з номером.

Правила гри досить прості. Необхідно вибирати правильну відповідь на запитання, з чотирьох запропонованих варіантів. Відповівши правильно, здійснюється перехід до наступного питання і триває боротьба за більшу суму балів. Якщо відповідь невірна, то гравець, що дав неправильну відповідь, вибуває з гри. Перший гравець обирає нового учасника, витягуючи чорну коробочку з номером. Новий гравець вступає в гру.

Гравцям пропонується 9 питань. 3 суми балів, що не згорають. Балів, що не згорають залишається у гравця навіть при неправильній відповіді на одне з наступних питань. У будь-який момент гравець може зупинитися і забрати бали. У разі невірної відповіді , виграш гравця скорочується до найближчої досягнутої «неспалимої» суми, і гра для даного гравця припиняється.

На допомогу гравцям дано 3 підказки:

  • «50 на 50 » - комп'ютер приберає 2 завідомо невірних відповіді;
  • «допомога журі» - у кожного члена журі є можливість висловити свою думку, а гравцю залишається тільки вибрати ту версію відповіді, яка їм здасться більш правильною;
  • « допомога другу » - гравець може запитати відповідь у будь-якого з гостей (крім ведучого) або подзвонити кому-небудь зі своїх друзів по телефону і вислухати його версію протягом 30 секунд ;

Після закінчення гри підбиваються підсумки.

Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(Як стати відмінником.zip)Як стати відмінником.zip 1492 kB2016-08-31 17:402016-08-31 17:40
Добавить комментарий
  • Комментарии не найдены

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.