Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Свята моєї Батьківщини

дата публікації: . Надруковано у: Конкурс "Інтерактивна презентація"Автор розробки: Рябуха Тетяна Василівна


Презентація  створена до серії уроків з Я у світі (3 клас), з теми Свята нашої Батьківщини.

До цієї презентації ввійшли розповіді про всі святкові дні, які ми відзначаємо в Україні. Презентація розрахована на учнів 1-4 класів, їхніх дбайливих батьків, учителів та всіх, хто цікавиться вітчизняною культурою та історією.

Мета: розширити знання учнів про державні свята нашої країни; створити умови для збагачення індивідуального досвіду учнів про державні свята України; розвивати пізнавальну активність, допитливість, вміння співставляти, порівнювати, виділяти головне; сприяти формуванню національної свідомості; виховувати почуття патріотизму і гордість за свою Батьківщину.

Урок  з використанням презентації  в початковій школі складається з логічно-обґрунтованих частин, які мають таку послідовність:

  1. оголошення теми уроку;
  2. вступ (вступна бесіда);
  3. пояснення нового матеріалу з використанням мультимедійної демонстрації;
  4. формування практичних навичок;
  5. тестові завдання;
  6. підведення підсумків уроку.

 Дану презентацію можна використати  на етапі пояснення нового матеріалу.

Завдяки використанню презентації  в учнів початкових класів  спостерігається: концентрація уваги; включення всіх видів пам'яті: зорової, слухової, моторної, асоціативної; зростання мотивації до навчання; закріплення набутих знань.

Дана презентація дозволяє провести урок на високому естетичному і емоційному рівні (анімація, музика), забезпечує наочність, залучає велику кількість дидактичного матеріалу, викликає  інтерес до предмета.

Добавить комментарий

Люди, участвующие в этой беседе

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.