Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Побудова графіка квадратичної функції - 9 клас

дата публікації: . Надруковано у: Конкурс "Інтерактивна презентація"Автор розробки: Мухортова Поліна Анатоліївна


Дана інтерактивна презентація дозволяє якісно підготуватись до ДПА з математики у 9 класі по темі "Побудова графіків квадратичної функції". Завдання взяті у збірнику   для державної підсумкової атестації з математики у 9 класі 2014 року. Завдання ІІІ частини є зразком оформлення та алгоритмом розвязування завдань на побудову графіків квадратичної функції. Слайди з анімацією,що дає можливість учням самостійно виконувати завдання , а у разі виникнення питань та для перевірки подивитись відповідь по-кроково. Дозволяє якісно,наочно підготуватись до ДПА. Доцільно використовувати на уроці при поясненні та закріпленні  теми "Побудова графіка квадратичної функції" у 8 класі. .А також на уроках узагальнення  і систематизаціїї знань по курсу алгебри у 9 класі.

Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(пбудова графіка квадратичної функції - ІІІ  (2014) -.ppt)Поліна Мухортоваматематика 9 клас, побудова графіка квадратичної функції919 kB2016-05-05 12:162016-05-05 12:16
Добавить комментарий
  • Комментарии не найдены

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.