Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Побудова графіку функції

дата публікації: . Надруковано у: Конкурс "Інтерактивна презентація"Автор розробки: Мухортова Поліна Анатоліївна


Дана інтерактивна презентація дозволяє якісно підготуватись до ДПА з математики у 9 класі по темі "Побудова графіку функції". Завдання взяті у збірнику   для державної підсумкової атестації з математики у 9 класі 2014 року. Завдання ІІІ частини є зразком оформлення та алгоритмом розв’язування завдань на побудову графіків функцій вивчених до 9 класу:лінійної, оберненої пропорційності, квадратичної. Такі завдання складаються з двох частин, поперше спростити, подруге побудувати. Слід звернути увагу на область визначення функції заданої в умові. Слайди з анімацією, що дає можливість учням самостійно виконувати завдання , а у разі виникнення питань та для перевірки подивитись відповідь покроково. Дозволяє якісно, наочно підготуватись до ДПА. Доцільно використовувати на уроці при поясненні та закріпленні  теми "Побудова графіку функції".А також на уроках узагальнення  і систематизаціїї знань по курсу алгебри.

Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(побудувати графік функції - ІІІ  (2014).ppt)Поліна Мухортоваматематика 9 клас, побудова графіку функції2343 kB2016-05-05 12:052016-05-05 12:05
Добавить комментарий
  • Комментарии не найдены

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.