Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Нестандартний урок-казка з української мови в 3 класі

дата публікації: . Надруковано у: Карантин/Плагиат

Матеріал містить понад 60% збігів з матеріалом, який розташований на іншому сайті під іншим автором!


Автор розробки: Захарюта Наталя Сергіївна


Нестандартний урок-казка з української мови в 3 класі на тему "Префікси і прийменники.  Зіставлення за значенням та способом написання. Вправи на розрізнення значень і написання однозвучних префіксів і прийменників" 

 

 
Язык оригинала: русский
Матеріал є плагіатом раніше розміщеної розробки на іншому ресурсі.
Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(Урок-казка 3 клас.doc)Урок-казка 3 клас.doc 3587 kB2016-04-18 16:402016-04-18 16:40
Добавить комментарий

Люди, участвующие в этой беседе

  • Дякую! Дуже цікавий урок

  • Все було б гарно та, ймовірно, як зазначено раніше, «Дуже цікавий урок», якби не той факт, що основна частина (а саме 78%) «вашого» уроку це «Приклад нестандартного уроку-казки. Тема. Будова слова. Префікс», взятий з «Навчально-методичного посібника для студентів ІІІ курсу заочного відділення психолого-педагогічного факультету. Полтава – 2007» – http://www.shag.com.ua/navchaleno-metodichnij-posibnik-dlya-studentiv-iii-kursu-zaoch.html?page=2. Не маю бажання шукати інші 22%. Обов'язково додайте список літератури. З повагою, Н.В.

  • Да, действительно, работа ранее была перемещена в категорию "Карантин/Плагиат". Удивило то, что она до сих пор осталась в обсуждении. Считаю отличной идею Админа, прикрепить к плагиатной работе красную (позорную) надпись (метку)! Кроме того, думаю, что надо обязательно заблокировать доступ к обсуждению и тем более к скачиванию подобных работ. С уважением, Н.В.

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.