Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Збірка завдань "Координатна країна"

дата публікації: . Надруковано у: Карантин/Плагиат

 

Ми, учителі, постійно в пошуку: як, не міняючи зміст матеріалу, знайти способи оволодіння їм і його застосування, як зацікавити учнів у вивченні цієї теми, як сформувати у них міцні знання. При вивченні теми "Координатна площина" можна підійти творчо, по цих координатах точок можна намалювати знайому картинку. Такі завдання захоплюють дітей, зацікавлюють, і багато самі потім із задоволенням складають малюнки по координатах. Ця творча робота носить і виховний характер.

Мною і дітьми були складені ці завдання, а деякі з них узяті з щотижневої навчально-методичної газети "Математика" та з мережі Internet. На координатній площині відмічаємо точки, задані своїми координатами, в порядку їх дотримання. А потім сполучаємо кожну точку з попередньою кривою або відрізком. Що в результаті вийде, ви побачите у результаті.

Ця збірка завдань допоможе будь-якому учителеві організувати творчий підхід до вивчення цієї теми і отримати добрі результати в її засвоєнні.

 

http://infourok.ru/zbirnik-zavdan-dlya-uchniv-koordinatna-kraina-383493.html

 

 

Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(Слово до вчителя.docx)Слово до вчителя.docx 166 kB2015-08-23 19:582015-08-23 19:58
Добавить комментарий

Люди, участвующие в этой беседе

  • Алла Васильевна, это урок "Рисунки по координатам" (2004 / 2005 учебный год) Светланы Николаевны Гуровой (учитель математики МОУ СОШ № 7), выложенный на сайте "Фестиваль педагогических идей «Открытый урок»" (http://festival.1september.ru/articles/211249/). Вы перевели текст на украинский язык и выложили урок под своим именем? Не стыдно!? Для сравнения, отрывок аннотации к уроку: Мы, учителя, постоянно в поиске: как, не меняя содержание материала, найти способы овладения им и его применения...и т.д.(см. прикрепл. файлы!)

    Вложения :

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.