Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Важливо!!!

Шановні колеги, у зв'язку з надмірним навантаженням на наш ресурс, ми вимушені закрити соціальну мережу. Згідно статистики на нашому сайті, відсоток користування функціями соц.мережі надзвичайно малий, з понад 6000 користувачів сайту, функції спілкування, створення нових груп та інші можливості соціальної мережі, використовували приблизно 50 користувачів сайту, а це менше 1% від загальної кількості людей на цю мить. На додачу, тиждень тому на місті цієї новини було запропоновано користувачам порталу проголосувати за соціальну мережу, залишити або видалити, згідно результатів опитування, майже 70 відсотків відповідей було надано не на користь існування соціальної мережі.

Від сьогодні, ми будемо поступово змінювати деякі функції сайту, тому можливі тимчасові проблеми з доступом до порталу. Функції форуму, коментарів, додавання матеріалі та інше залишається без змін.

Увага!

Можливі інформаційні повідомлення на сторінках порталу про виникнення помилок, будь ласка не звертайте на це уваги. Ми знаємо що вони можуть дошкуляти Вам, але найближчим часом всі помилки на порталі ми виправимо.

Наверх

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.