Увага! Цей сайт є архівом розробок з 2014 до 2017 року.

Свої нові розробки ви можете додавати на основному сайті "http://teacherjournal.in.ua/"

Авторські музичні дидактичні ігри для дітей дошкільного віку

дата публікації: . Надруковано у: Виховна робота

   Якщо ви хочете, щоб слово учило жити, щоб ваші вихованці прагнули до добра,- виховуйте тонкість, емоційну чуйність дитячого серця, а засобом впливу музичну дидактичну гру. Саме такі ігри пропонуємо вам ми, автори дидактичних музичних ігор, педагоги ДНЗ «Райдуга» смт Піщанка, що на Вінниччині : завідувач Людмила Півторак та керівник музичний Алла Стаднік.
Наш дитячий садок працює за тематичними тижнями. Ось коротка суть тематичного планування :
- вибирається тема тижня (якщо тема обширна, то ми плануємо її на 2 тижні)
- усі заняття (ознайомлення з довкіллям, розвиток мови, елементарних математичних уявлень, ліплення, аплікація, конструювання і інші) підпорядковані даній темі (так або інакше пов'язані з нею);
Що є цікавим і ефективним в такому плануванні:
- творчість педагога проявляється у всіх напрямках роботи;
- матеріал подається в цікавій, невимушеній формі, постійно закріплюється, повторюється в тій чи іншій інтерпретації (для дітей дуже цікаво і не втомлює їх)
Складаючи перспективний план на місяць, не завжди можна знайти під рукою весь потрібний матеріал, тому доводиться часто творити самим. Ось що стало першою причиною того, що я почала складати дидактичні ігри для дітей (відповідно до теми). А від плідної творчої співпраці з музичним керівником, деякі з них почали музично «оживати», перетворюючись на пісенні перлинки, які так подобаються нашим вихованцям.
Творіть і це у свій час дасть плідні результати!

Вкладення:
ФайлОписРазмір файлу:СтвореноЗмінено
Завантажити цей файл(музичні ігри.doc)авторські дидактичні ігри автори ігор Алла Стаднік, Людмила Півторак3785 kB2015-07-21 12:452015-07-21 12:47
Добавить комментарий
  • Комментарии не найдены

© 2012 ТОВ «ВГ «ОСНОВА». © 2016 Учительський Журнал он-лайн. Всі права захищено.  Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.